Üç fazlı Akım Dedektörü Doğrusal Dedektörü Izolasyon Algılama Modülü Karşılıklı Endüktans Çip


Yeni ürün

₺371.49Etiketler: Ucuz Üç fazlı Akım Dedektörü Doğrusal Dedektörü Izolasyon Algılama Modülü Karşılıklı Endüktans Çip, Yüksek Kalite Üç fazlı Akım Dedektörü Doğrusal Dedektörü Izolasyon Algılama Modülü Karşılıklı Endüktans Çip, Çin Kablo Sarıcı Tedarikçiler.

Modname = ckeditor
AC akım dönüştürücü bir yeni nesil AC akım dönüştürücü entegre akım trafosu ve akım dönüştürücü. Bu doğrudan ölçülen dönüştürmek ana devre AC akım bir lineer orantılı çıkışı DC4-20mA (through 250 -Omega; direnci dönüşüm DC 1-5 V veya aracılığıyla 500-Omega; direnci dönüşüm DC 2-10 V). Yarı-sinyal, sürekli iletilen alıcı cihazı (bilgisayar veya ekran enstrüman) .
Tek-turn delikli çekirdek yapısı AC akım verici. Kullanım sırasında, ana devre değiştirmek gerek yoktur ölçüm. Kolay alan bağlantı, yüksek yalıtım ve izolasyon orijinal ikincil yan, iki-tel çıkış kablo, yardımcı güç kaynağı + 24 V ve çıkış sinyal hattı DC4-20mA paylaşılan. AC akım verici Yüksek hassasiyetli vardır, küçük boyutu, düşük güç tüketimi, geniş frekans tepkisi ve anti-parazit. Dört tazminat önlemleri ve altı kapsamlı koruma fonksiyonları, iki-tel bağlantı noktaları Güçlü Anti-indüksiyon yıldırım yeteneği, yıldırım şok dalga ve şok dalga koruma yeteneği ile Diğer avantajları .
Dikkat gerektiren hususlar
1. çalışma güç kaynağı gerilimi sensörü gerekir uygun nominal değeri, aksi takdirde yakmak sensörü.
2. gerilim ve akım multimetre ölçme, terminal sensör altına vidalı olmalıdır, aksi takdirde multimetre olmayabilir akım veya gerilim çıkışı.
3. çıkış terminali serisi sensörler gerekir seçin göre yük tipi sensör çıkış. Gerilim çıkışı ile paralel devre, devre ile seri ve akım çıkışı olduğunu.
4. akımı deldi, diyafram 4mm 8mm 12mm 15mm olduğunu. minimum diyafram kullanılmalıdır etkileyen önlemek için mümkün olduğunca doğruluk.
5. sensörleri ile farklı akım girişi müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş olabilir.
6. sensörü kurulum olmalıdır ücretsiz iletken toz ve Mısır korozif gazlar.
7. potansiyometre yüklü sensörü fabrika iç hata ayıklama için kullanılır, ve müşteri taşımak olmayacaktır.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Marka Adı TailKuKe
Decoration and construction contents Hydropower project

Bir değerlendirme yazın

Üç fazlı Akım Dedektörü Doğrusal Dedektörü Izolasyon Algılama Modülü Karşılıklı Endüktans Çip

Üç fazlı Akım Dedektörü Doğrusal Dedektörü Izolasyon Algılama Modülü Karşılıklı Endüktans Çip

İlgili ürünler